fbpx

ZAPROSZENIE

 

Po długich miesiącach obostrzeń spowodowanych pandemią cieszymy się, że możemy Was zaprosić na Start Letniej Wyprzedaży podczas wydarzenia “Sparkling Shopping” w Salonach Archidzieło Mokotowska 71 oraz Nowogrodzka 8.

 

Przy kieliszku dobrze schłodzonych “bąbelków” chcielibyśmy się z Wami spotkać by zaprezentować nowości i porozmawiać o trendach wnętrzarskich. To również świetna okazja do zakupów gdyż przygotowaliśmy wiele promocji.

 

Zapraszamy dziś 24 czerwca 2021 roku w godzinach 16:00- 21:00. Zachęcamy do kontaktu z Doradcami, żeby zarezerwować odpowiednią ilość czasu.

 

Do każdego zakupu powyżej 2.500 zł otrzymacie butelkę Champagne w prezencie.

 

Do zobaczenia w Archidzieło!

JEŚLI NIE MOŻESZ

POJAWIĆ SIĘ W SALONIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W CELU SKORZYSTANIA Z OFERTY

Łukasz Śmigiel

Store Manager
Salon Nowogrodzka

 

e-mail
lukasz@archidzielo.pl

 

Katarzyna Koczorowska

Store Manager

& Architect
Salon Mokotowska

 

e-mail
katarzyna@archidzielo.pl

 

Konrad Delekta

Customer Advisor

 

e-mail
konrad@archidzielo.pl

Małgorzata Maier

Customer Advisor
& Designer


e-mail

malgorzata@archidzielo.pl

 

Sylwia Krasuska

Customer Advisor

 

e-mail
sylwia@archidzielo.pl

 

Dawid Jurczyk

Customer Advisor

 

e-mail
dawid@archidzielo.pl

 

SALON Nowogrodzka



Nowogrodzka 8
00-513 Warszawa

 

Godziny otwarcia:
pon. – sob. 11:00 – 19:00
 

e-mail: nowogrodzka@archidzielo.pl

 Tel. 572 480 202
Tel. 22 404 84 88

 Salon Mokotowska



Mokotowska 71
00-530 Warszawa

 

Godziny otwarcia:
pon. – sob. 11:00 – 19:00

 

e-mail: mokotowska@archidzielo.pl

 Tel. 501 188 820

 

 VIP Showroom



Piękna 24/26a lok. 32
00-549 Warszawa

 

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 9:00 – 17:00

 

e-mail: design@archidzielo.pl

 Tel. 733 326 799

 

Salon Nowogrodzka 8

Salon Mokotowska 71

VIP Showroom Piękna 24/26a lok.32